خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

حذف تاریخچه اطلاعات جستجو شده در ویندوز 10

  جدا از تاریخچه مرورگر ، مواردی که در ویندوز نیز جستجو کرده اید هم جزو اطلاعات تاریخچه به حساب می آید . فرض کنید به دنبال یک فایل یا تصویر می گشتید . اطلاعات جستجو شده در نوار Search ویندوز ذخیره شده است و با دوبار کلیک کردن بر روی کادر مورد نظر می توانید موارد History را مشاهده کنید . با توجه به این توضیحات مختصر اگر بخواهیم اطلاعات به صورت کامل در پنجره اکسپلورر ذخیره نشود یا مواردی که ذخیره شده است حذف شود چکاری باید انجام بدهیم . با من همراه باشید تا در ادامه به شما آموزش بدهم .

  1. ویندوز اکسپلورر را باز کنید . چند روش برای حذف اطلاعات جستجو شده وجود دارد . با ماوس یکبار بر روی کادر جستجو کلیک کنید تا سربرگ Search نمایش داده شود . سپس بر روی منوی recent searches کلیک کرده و گزینه Clear Search history را انتخاب کنید . 

  1 حذف تاریخچه اطلاعات جستجو شده <a href=در ویندوز 10" />

  2 حذف تاریخچه اطلاعات جستجو شده <a href=در ویندوز 10" />

  2. روش بعدی بدون وارد شدن به منوی نامبرده شده می باشد .  کافیست در منوی جستجو کلیک راست کرده و گزینه Delete History را انتخاب کنید . بعد از انجام این عملیات ، برای این که از پاک شدن هیستوری مطمئن شوید ، در قسمت آدرس بار متنی را تایپ کنید. با تایپ متن  در نوار آدرس میبینید که تاریخچه پاک شده است.

  3 حذف تاریخچه اطلاعات جستجو شده <a href=در ویندوز 10" />

  3. روش بعدی استفاده از منوی Folder Option می باشد . برای این کار ابتدا با استفاده از کلید های ترکیبی Win + E ، فایل اکسپلورر را باز کنید و سپس از تب view ، گزینه ی option را انتخاب کنید.
  بر روی منوی File کلیک کرده و گزینه Change Folder and search option را انتخاب کنید . اینکار سریعتر پنجره تنظیمات را باز می کند .

  4 حذف تاریخچه اطلاعات جستجو شده <a href=در ویندوز 10" />

  4. چک باکس دو گزینه مشخص شده را بردارید و بر روی کلید Clear کلیک کنید .

  5 حذف تاریخچه اطلاعات جستجو شده <a href=در ویندوز 10" />

  آخرین بروز رسانیدوشنبه, 11 آبان 1394 18:07

  این مطلب تا کنون 12 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کلیک ,گزینه ,جستجو ,منوی ,search ,اطلاعات ,انتخاب کنید ,کلیک کرده ,کلیک کنید ,جستجو کلیک ,اطلاعات جستجو ,
  حذف تاریخچه اطلاعات جستجو شده در ویندوز 10

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده