خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

حذف تاریخچه اطلاعات جستجو شده در ویندوز 10

  جدا از تاریخچه مرورگر ، مواردی که در ویندوز نیز جستجو کرده اید هم جزو اطلاعات تاریخچه به حساب می آید . فرض کنید به دنبال یک فایل یا تصویر می گشتید . اطلاعات جستجو شده در نوار Search ویندوز ذخیره شده است و با دوبار کلیک کردن بر روی کادر مورد نظر می توانید موارد History را مشاهده کنید . با توجه به این توضیحات مختصر اگر بخواهیم اطلاعات به صورت کامل در پنجره اکسپلورر ذخیره نشود یا مواردی که ذخیره شده است حذف شود چکاری باید انجام بدهیم . با من همراه باشید تا در ادامه به شما آموزش بدهم .

  1. ویندوز اکسپلورر را باز کنید . چند روش برای حذف اطلاعات جستجو شده وجود دارد . با ماوس یکبار بر روی کادر جستجو کلیک کنید تا سربرگ Search نمایش داده شود . سپس بر روی منوی recent searches کلیک کرده و گزینه Clear Search history را انتخاب کنید . 

  1 حذف تاریخچه اطلاعات جستجو شده <a href=در ویندوز 10" />

  2 حذف تاریخچه اطلاعات جستجو شده <a href=در ویندوز 10" />

  2. روش بعدی بدون وارد شدن به منوی نامبرده شده می باشد .  کافیست در منوی جستجو کلیک راست کرده و گزینه Delete History را انتخاب کنید . بعد از انجام این عملیات ، برای این که از پاک شدن هیستوری مطمئن شوید ، در قسمت آدرس بار متنی را تایپ کنید. با تایپ متن  در نوار آدرس میبینید که تاریخچه پاک شده است.

  3 حذف تاریخچه اطلاعات جستجو شده <a href=در ویندوز 10" />

  3. روش بعدی استفاده از منوی Folder Option می باشد . برای این کار ابتدا با استفاده از کلید های ترکیبی Win + E ، فایل اکسپلورر را باز کنید و سپس از تب view ، گزینه ی option را انتخاب کنید.
  بر روی منوی File کلیک کرده و گزینه Change Folder and search option را انتخاب کنید . اینکار سریعتر پنجره تنظیمات را باز می کند .

  4 حذف تاریخچه اطلاعات جستجو شده <a href=در ویندوز 10" />

  4. چک باکس دو گزینه مشخص شده را بردارید و بر روی کلید Clear کلیک کنید .

  5 حذف تاریخچه اطلاعات جستجو شده <a href=در ویندوز 10" />

  آخرین بروز رسانیدوشنبه, 11 آبان 1394 18:07

  این مطلب تا کنون 37 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : کلیک ,گزینه ,جستجو ,منوی ,search ,اطلاعات ,انتخاب کنید ,کلیک کرده ,کلیک کنید ,جستجو کلیک ,اطلاعات جستجو ,
  حذف تاریخچه اطلاعات جستجو شده در ویندوز 10

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر